Co budeme potřebovat

Varianta A:  Multimaus, zesilovač ROCO 10764 nebo bílou z21  trafo ROCO 3A (nebo obdobu od Fleischmanna), modul ROCO+USB+S88=Gen-Li+S88, dále dekodéry lokomotiv, dekodéry výhybek podle druhu přestavníku, dekodéry návěstidel, zpětné hlášení S88, propojovací kabely a program na PC, např. RocRail, TrainController ap.

Varianta B: Multimaus, NanoX,  trafo, dekodéry lokomotiv, dekodéry výhybek podle druhu přestavníku, dekodéry návěstidel, zpětné hlášení S88, propojovací kabely a program na PC v češtine, např. RocRail, TrainController  v.5.8 ap.

Varianta A je pro ty, co mají doma set ROCO nebo Fleischmann, který obsahuje zesilovač nebo bílou z21, trafo a MM

Varianta B je pro ty, co nemají nic a potřebují maximálně ušetřit a přechází z analogu na DCC, tato varianat je navíc nejlevnější, protože nabízíme všechny komponety na DCC.

Všimněte si, že varianta A bez MultiMause nejde. MultiMaus (dále MM) lze pořídit například na Aukru v relaci 1600 Kč. Všechny chytrosti jsou uloženy právě v MM. ROCO 10764 je jenom zesilovač, který nemá ani stabilizátor napětí v kolejích.

Desky plošných spojů najdete v nabídce vlastní výroba. Stejně tak nabízím naprogramované PIC. Pokud si netroufáte můžete o sestavení požádat znalého kamarada nebo mne. Také lze si koupit již hotové moduly nebo dekodér.  V nabídce jsou také kompletní stavebnice dekodérů a modulů.